Kezdőlap Mérkőzés elemzések Championship, Sheffield Wed – Wycombe, 2021.02.09., 20:00

Championship, Sheffield Wed – Wycombe, 2021.02.09., 20:00

724
0

SHEFFIELD WED – WYCOMBE

2021.02.09. 20:00, Anglia – Championship, 25.forduló – pótló meccs

MÉRKŐZÉS INFORMÁCIÓK

Helyszín:A mérkőzésnek a Sheffieldben található Hillsborough ad otthont, amely 39,732 néző befogadására lenne alkalmas, azonban a vírushelyzet miatt nem tölthetik meg a nézők az arénát.
Távolság: A vendégeknek 171 mérföldet kellett megtennie, amit nagyjából 3 óra alatt tudtak teljesíteni csapatbusszal.
Várható időjárás:A mérkőzés idejére -2°C-ot és 87%-os páratartalmat jósolnak. Csapadékra 38% esély mutatkozik, de a széllökések csak a szokásos brit viszonylatban jelenhetnek meg. A mérkőzés vége felé – vagy az egészében – akár hóesés is előfordulhat.
Játékvezető:A találkozó bírája az a Gavin Ward lesz, aki ebben az idényben 16 angol másodosztályú ütközeten fújt. Ezeken kiosztott 42 sárga (2,63/meccs) és 3 piros lapot (0,19/meccs), 2 megítélt büntető mellett (0,125/meccs).
A Wycombe együttesének már 21-szer fújt összecsapást, amelyeken a mai vendégek 8 sikert, 4 remit és 9 kudarcot könyvelhettek el.
Ezzel szemben a Sheffield csak 8 alkalommal találkozott a szóban forgó sporttárssal, melyeken 4-1-3-as mérleget hoztak össze.
Közvetítés:Hazánkban egyetlen csatorna sem közvetíti az összecsapást.
Egymás elleni eredmények:Történelmük során ötször találkoztak egymással. A 2003/04-es és a 2011/12-es idényben az angol harmadosztályban, illetve az idei első meccsükön.
– Még a harmadosztályban háromszor nyert a Sheffield, egy remi mellett, 7:3-as összesítéssel.
A legfrissebb megmérettetésükön 2020 októberében hazai környezetben 1:0-ra nyert a Wycombe, ami az első sikerük volt a Sheffield ellen.
– Az utolsó 4 összecsapásukból 3-szor maradt a gólszám 2,5 alatt.

ÖSSZEÁLLÍTÁSOK

Előfizetői tartalom

Az elemzés érdekes része most következik, amely minden kulcsinfót feltár előtted a mérkőzésről! Tarts velünk és legyél Te a legfelkészültebb sportfogadó, blogger, focirajongó! Az előfizetéshez klikk ide! Már előfizetőnk vagy? KLIKK IDE a bejelentkezéshez!

Előző cikkFrancia Kupa, Olympique Lyon – AC Ajaccio, 2021.02.09., 21:00
Következő cikkPrimeira Liga, Boavista – Nacional, 2021.02.09., 20:00