Kezdőlap Mérkőzés elemzések LaLiga, Villarreal – Real Sociedad, 2021.01.30., 21:00

LaLiga, Villarreal – Real Sociedad, 2021.01.30., 21:00

523
0

Villarreal – Real Sociedad

2021.01.30. 21:00, Spanyolország – LaLiga, 20.forduló

MÉRKŐZÉS INFORMÁCIÓK

Helyszín:A két csapat a 25 000 ember befogadóképességű, Estadio de la Ceramica-ban fog egymásnak feszülni. A járványhelyzet miatt a kapuk nem fognak kinyílni a nézőközönség számára.
Távolság: A vendégekre hosszú, 3 óra 10 perces utazás vár a 407 kilométerre lévő Villarreal stadionjához. Ezt várhatóan repülőgéppel fogják megtenni, így teljes kényelemben készülődhetnek a fordulóra.
Várható időjárás:Szeles mérkőzés elé néznek a felek az előre jelzett 30 km/h-s széllökésekkel. A 15-16 fokos hőmérsékletben eső nem várható, a páratartalom pedig 41% körül alakul. A levegőben továbbított labdákat nagymértékben befolyásolhatja majd a légáramlat.
Játékvezető:A sípot egy, a LaLiga-ban még újonc személy, Díaz de Mera kapja meg. A spanyol sípmesternek ez lesz mindössze a 13. alkalom, amikor első osztályú találkozót vezethet. Eddig 52 sárgát (5,2/meccs), 2 pirosat (0,2/meccs) és 6 tizenegyest (0,6/meccs) ítélt meg.

A két csapat közül a hazaiak még nem játszottak Díaz de Mera sípja alatt, míg a vendégcsapat már 3-szor találkozott vele. Ezeken a mérlegük 2 győzelem és 1 döntetlen, összesen pedig 3 sárga lapos figyelmeztetést gyűjtöttek.
Közvetítés:Spíler 2 , Felvezető: 20:55, kezdőrúgás: 21:00.
Egymás elleni eredmények:
A két együttes történelme nem nyúlik vissza régire. Első találkozásuk egy 1:1-es döntetlen volt 1998-ban. Azóta még 40-szer álltak egymással szemben. A sárgák 17 mérkőzésen győzedelmeskedtek, a Real Sociedad 10-szer, míg 14 alkalommal egyenlő gólszámmal zárták a 90 percet.

2020-ban 4-szer is szerencséjük volt egymáshoz, 2 Villarreal és 1 Sociedad sikerrel, valamint 1 remivel zárták az előző naptári évet. Legutóbbi párharcukon 1-1 tizenegyest értékesített mindkét fél, ezzel alakult ki a végeredmény.

ÖSSZEÁLLÍTÁSOK

Előfizetői tartalom

Az elemzés érdekes része most következik, amely minden kulcsinfót feltár előtted a mérkőzésről! Tarts velünk és legyél Te a legfelkészültebb sportfogadó, blogger, focirajongó! Az előfizetéshez klikk ide! Már előfizetőnk vagy? KLIKK IDE a bejelentkezéshez!

Előző cikkCopa Libertadores Döntő, Palmeiras – Santos, 2021.01.30., 21:00
Következő cikkA nap legfontosabb hiányzói – 2021.01.30.