Kezdőlap Mérkőzés elemzések FA Kupa, Wycombe – Tottenham, 2021.01.25. – 20:45

FA Kupa, Wycombe – Tottenham, 2021.01.25. – 20:45

0

WYCOMBE – TOTTENHAM

2021.01.25. – 20:45, FA Kupa, 1/16

MÉRKŐZÉS INFORMÁCIÓK

Helyszín:A mérkőzésnek a Wycombe városában található Adams Park stadion ad otthont, amely pontosan 10 137 néző befogadására lenne képes. A járványhelyzet miatt viszont ez a mérkőzés is zártkapus lesz, így a nézőtéren egy szurkoló sem foglalhat helyet.
Távolság: A vendégcsapatnak egy rövid 60 km-es utat kell megtennie a mérkőzés helyszínéig. Ez a táv a csapatbusszal maximum 50 percnyi időt vesz igénybe.
Várható időjárás:A megmérettetés idején Wycombe területén 0°C és 1°C között alakulhat a várható hőmérséklet. A meteorológiai előrejelzések szerint 80%-os páratartalomra, gyengén szeles és csapadék mentes időre lehet számítani.
Játékvezető:Az a Jonathan Moss indítja útnak a labdát ezen a találkozón, aki a jelenlegi idény folyamán eddig 14 tétmeccsen fújta a sípot. Ezeken 34 sárga lapot (~2.4/meccs) osztott ki, továbbá 3 büntetőt (~0.2/meccs) is megítélt. A jelenlegi szezonban a piros lapot még egyszer sem mutatta fel.

A hazaiak 1 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetnek el eddig az érintett, 50 esztendős szakember által felügyelt meccseiken.
A Tottenham csapata a szóban forgó sípmester dirigálása alatt ez idáig 29 alkalommal lépett pályára. Ebből a Sarkantyúsok 12 mérkőzésen arattak győzelmet, valamint 8 döntetlen és 9 vereséget könyvelhettek el.
Közvetítés:Spíler 1 | felvezető: 20:20 | kezdősípszó: 20:45
Egymás elleni eredmények:Csupán a 2. összecsapásukra készülnek a felek. Az eddigi egyetlen egymás elleni párharcukat a Tottenham nyerte (4:3) még 2017-ben, a jelenlegihez hasonlóan, az FA Kupa negyedik fordulójában.

ÖSSZEÁLLÍTÁSOK

Előfizetői tartalom

Az elemzés érdekes része most következik, amely minden kulcsinfót feltár előtted a mérkőzésről! Tarts velünk és legyél Te a legfelkészültebb sportfogadó, blogger, focirajongó! Az előfizetéshez klikk ide! Már előfizetőnk vagy? KLIKK IDE a bejelentkezéshez!

Előző cikkLigue 2, Sochaux – Toulouse, 2021.01.25 – 20:45
Következő cikkA nap leghasznosabb statisztikái, 2021.01.25.