Kezdőlap Mérkőzés elemzések Európa Liga, Leverkusen – Slavia Praha, 2020.12.10., 18:55

Európa Liga, Leverkusen – Slavia Praha, 2020.12.10., 18:55

828
0

LEVERKUSEN – SLAVIA PRAHA

2020.12.10. 18:55, Európa Liga, 6.forduló

MÉRKŐZÉS INFORMÁCIÓK

Helyszín:A mérkőzésnek a Leverkusenben található BayArena ad otthont, amely 30,210 néző befogadására lenne alkalmas, de a koronavírus miatt csak korlátozott számban érkezhetnek szurkolók.
Távolság: A vendégeknek légvonalban 535 kilométeres utat kellett megtennie, amit nagyjából 1 óra alatt teljesítettek is repülőgéppel tegnap délután.
Várható időjárás:2°C-os hőmérséklet, illetve 80%-os páratartalom várható, csapadékra pedig semmi esély nem mutatkozik.
Játékvezető:A 41 esztendős görög, Anastasios Sidiropoulos fújja majd az összecsapást. Karrierje során 17 Európa Liga találkozón dirigált, melyeken kiosztott 78 sárga (4,59/meccs), valamint 3 piros lapot (0,18/meccs), büntetőt pedig 4 alkalommal ítélt (0,24/meccs).

Korábban sem az Leverkusennel, sem a Slaviával nem találkozott még, de elmondható, hogy inkább a szavak embere, nem szeret lapokkal fegyelmezni.
Közvetítés:Hazánkban egyetlen csatorna sem közvetíti élőben.
Egymás elleni eredmények:Első és eddigi utolsó ütközetük idén, a csoportkör második fordulójában volt. Prágában 1:0-s vereséget szenvedett el a Leverkusen, de közel 70 percet emberhátrányban kellett tölteniük, a 80. percben pedig Olayinka beállította a végeredményt.

ÖSSZEÁLLÍTÁSOK

Előfizetői tartalom

Az elemzés érdekes része most következik, amely minden kulcsinfót feltár előtted a mérkőzésről! Tarts velünk és legyél Te a legfelkészültebb sportfogadó, blogger, focirajongó! Az előfizetéshez klikk ide! Már előfizetőnk vagy? KLIKK IDE a bejelentkezéshez!

Előző cikkEurópa-Liga, Tottenham-Antwerp, 2020.12.10., 21:00
Következő cikkEurópa Liga, CSZKA Szófia – AS Roma, 2020.12.10., 18:55