Kezdőlap Mérkőzés elemzések 2020.12.03, Európa Liga – Arsenal – Rapid Wien, 21:00

2020.12.03, Európa Liga – Arsenal – Rapid Wien, 21:00

376
0

ARSENAL – RAPID WIEN

2020.12.03. 21:, Európa Liga

MÉRKŐZÉS INFORMÁCIÓK

Helyszín:A mérkőzésnek az Emirates Stadion ad otthont, amely ma korlátozott számban fogad nézőket.
Távolság: A vendégekre nagyjából 1235 km út vár, amit 2 óra alatt tettek meg repülővel.
Várható időjárás:Előrejelzések szerint 5 fok várható és a második játékrészben akár az eső is elkezdhet esni.
Játékvezető:Dan Petrescu sípja indítja útjára a játékot. A 38 éves sporttárs minden sorozatot figyelembe véve idén 10 meccset kapott már, amelyek során 55 sárga (5.5 lap/meccs) és 5 piros lapot ítélt meg (0.5 lap/meccs), míg a büntetőpontra 4 alkalommal mutatott rá (0.4/meccs).

Korábban még egyik együttesnek sem fújt mérkőzést a játékvezető.
Közvetítés:A találkozót a Sport 2 fogja közvetíteni, ahol a felvezető műsor már 20:45-kor elkezdődik.
Egymás elleni eredmények:A két gárda eddig csak egyszer mérte össze az erejét, mégpedig a csoportkör első fordulójában, ahol a bécsi klub az 51. percben megszerezte a vezetést, majd az Arsenal a 70. és a 74 percben is a kapuba talált és beállította az 1:2-es végeredményt.

ÖSSZEÁLLÍTÁSOK

Előfizetői tartalom

Az elemzés érdekes része most következik, amely minden kulcsinfót feltár előtted a mérkőzésről! Tarts velünk és legyél Te a legfelkészültebb sportfogadó, blogger, focirajongó! Az előfizetéshez klikk ide! Már előfizetőnk vagy? KLIKK IDE a bejelentkezéshez!

Előző cikkUEFA Európa Liga, LASK – Tottenham, 2020.12.03 – 18:55