Kezdőlap Mérkőzés elemzések Bajnokok Ligája, Sahtar Donyeck – Real Madrid, 2020.12.01 – 18:55

Bajnokok Ligája, Sahtar Donyeck – Real Madrid, 2020.12.01 – 18:55

331
0

SAHTAR – REAL MADRID

2020.12.01. 18:55, Bajnokok Ligája csoportkör, 5. forduló

MÉRKŐZÉS INFORMÁCIÓK

Helyszín:A mérkőzésnek az NSC Olimpiai Stadion  ad otthont, amely pontosan 70,050 néző befogadására képes.
Távolság: A spanyol fővárosiaknak 3,638 km-t kellett utazniuk a Ukrajnába, ezt az utat alig több, mint 2 óra alatt tettek meg repülővel.
Várható időjárás:A megmérettetés idejére Kijev területére -1C fokot, 95%-os páratartalmat és szeles időt jósolnak, csapadék nem várható. A spanyolok egészen fagyos élményre számíthatnak.
Játékvezető:A román Ovidiu Haţegan lesz a Sahtar Donyeck – Real Madrid BL-mérkőzés játékvezetője. A sípmester a felek közül csak a spanyoloknak dirigált korábban, ma második alkalommal vezet majd a blancóknak, a korábbi meccs a 2018/2019-es idényben egy CSZKA Moszkva elleni, 1-0-s idegenbeli vereség volt a BL csoportkörében. Haţegan az idényben 13 tétmeccsen 41 sárga és 2 piroslapot osztott ki, valamint 3 büntetőt ítélt meg.
Közvetítés:Spíler 1, 18:55
Egymás elleni eredmények:Ma a 4. összecsapásukra készülnek a felek, az utolsó találkozásukkor, az odavágón 2:3-as ukrán diadalnak lehettünk szemtanúi. A két 2015-ben vívott csata alkalmával a királyiak összesen 8 gólt rámoltak a Sahar kapujába, mondani sem kell, hogy 6 pontot gyűjtöttek be. A Madridban megrendezett első felvonáson Valverde 92. percben lőtt találatát érvénytelenítette a VAR les gyanánt, az első félidőben 3 gólos hátrányban kocogtak az öltözőbe a hazaiak.

ÖSSZEÁLLÍTÁSOK

Előfizetői tartalom

Az elemzés érdekes része most következik, amely minden kulcsinfót feltár előtted a mérkőzésről! Tarts velünk és legyél Te a legfelkészültebb sportfogadó, blogger, focirajongó! Az előfizetéshez klikk ide! Már előfizetőnk vagy? KLIKK IDE a bejelentkezéshez!

Előző cikkA nap legfontosabb hiányzói 2020.12.01
Következő cikkBajnokok Ligája, Atletico Madrid – Bayern München, 2020.12.01 – 21:00