Kezdőlap Mérkőzés elemzések Premier League, Leicester City – Fulham, 2020.11.30. – 18:30

Premier League, Leicester City – Fulham, 2020.11.30. – 18:30

353
0

LEICESTER CITYFULHAM

2020.11.30. 18:30, Angol Premier League, 10. forduló

MÉRKŐZÉS INFORMÁCIÓK

Helyszín:A mérkőzésnek a leicesteri King Power Stadion ad otthont, amely pontosan 32 312 néző befogadására lenne képes, azonban a járványhelyzet miatt a lelátók ma is szurkolók nélkül maradnak.
Távolság: A vendégeknek egy 165 km-es utat kellett megtenniük a helyszínig, amely utazás a csapatbusszal körülbelül 1 óra 50 percet vett igénybe.
Várható időjárás:A megmérettetés idejére Leicester területére 8°C-ot, 82%-os páratartalmat és gyengén szeles időt jósolnak, emellett csapadék is várható a második félidő alatt.
Játékvezető:Simon Hooper indítja útnak a labdát ezen a találkozón, aki az eddigi karrierje során 23 Premier League meccsen bíráskodott, ahol 65 sárga (~2,8/meccs) és 2 piros lapot (~0,1/meccs) osztott ki, továbbá 4 büntetőt (~0,17/meccs) is megítélt.

A hazai csapat a 38 esztendős sípmester dirigálása alatt 12 találkozón lépett a pályára, a Rókák ebből 4 meccsen győztesként távoztak a pályáról, és ugyanennyi döntetlent, illetve vereséget produkáltak.

A Fulham csapata kicsivel több, szám szerint 14 esetben tapasztalhatta meg Hooper enyhe szigorát. Ezekből a mérkőzésekből, a londoniak 9 megnyert találkozót, 2 döntetlent és ugyanennyi vereséget könyvelhettek el.
Közvetítés:Digi Sport 2 | felvezető: 18:20 | kezdőrúgás: 18:30
Egymás elleni eredmények:A 85. összecsapásukra készülnek a felek, az eddigiekben 39 leicesteri sikernek, 18 pontosztozkodásnak és 27 Fulham diadalnak lehetettek szemtanúi a nézők.

Az előző hat egymás elleni találkozójukból, mindkét együttes 2 győzelmet könyvelhet el, a maradék 2 mérkőzésen pedig értelemszerűen döntetlen született. A gólok számában is kifejezetten kiegyenlített az állás, az említett 6 találkozó alatt 15 Leicester találat és 14 Fulham gól született.

ÖSSZEÁLLÍTÁSOK

Előfizetői tartalom

Az elemzés érdekes része most következik, amely minden kulcsinfót feltár előtted a mérkőzésről! Tarts velünk és legyél Te a legfelkészültebb sportfogadó, blogger, focirajongó! Az előfizetéshez klikk ide! Már előfizetőnk vagy? KLIKK IDE a bejelentkezéshez!

Előző cikkLaLiga, Betis – Eibar, 2020.11.30 – 21:00
Következő cikkSüper Lig, Kayserispor – Fatih Karagümrük, 2020.11.30. – 17:30