Kezdőlap Mérkőzés elemzések League One, Fleetwood Town – Sunderland, 2020.11.27. – 20:45

League One, Fleetwood Town – Sunderland, 2020.11.27. – 20:45

329
0

FLEETWOOD TOWN – SUNDERLAND

2020.11.27. 20:45, League One (Angol harmadosztály), 14. forduló

MÉRKŐZÉS INFORMÁCIÓK

Helyszín:A mérkőzésnek a fleetwoodi Highbury Stadion ad otthont, amely pontosan 5 327 néző befogadására lenne képes, azonban a járványhelyzet miatt a lelátók ma ismét szurkolók nélkül maradnak.
Távolság: A vendégeknek egy 200 km-es utat kellett megtenniük a két kikötőváros között, amely utazás a csapatbusszal körülbelül 2 óra 15 percnyi időt vett igénybe.
Várható időjárás:A megmérettetés idejére Fleetwood területére 3°C-ot, 97%-os páratartalmat és gyengén szeles időt jósolnak, csapadék nem várható.
Játékvezető:Bobby Madley indítja útnak a labdát ezen a találkozón, aki az eddigi karrierje során 43 angol harmadosztályú bajnokin bíráskodott, ahol 110 (~2,6/meccs) sárga és 11 (~0,26/meccs) piros lapot osztott ki, továbbá 7 (~0,16/meccs) büntetőt is meg ítélt.
Közvetítés:Ezt a mérkőzést egyetlen magyar TV csatorna sem közvetíti.
Egymás elleni eredmények:A 6. összecsapásukra készülnek a felek. Az eddigiekben a hazai gárda veretlen maradt a Sunderlandel szemben, 2 győzelem mellett 3 döntetlent ért el a Fleetwood csapata, az összesített gólok száma pedig 7:5 értelemszerűen a mai pályaválasztó csapat javára.

Az eddigi 4 bajnokijukból 3 meccsen (75%) átlagosan 2,5 alatt maradt az összesített találatok száma, a legutóbbi 3 bajnokijukon pedig az első félidő végéig mindig pont 1 gól esett.

ÖSSZEÁLLÍTÁSOK

Előfizetői tartalom

Az elemzés érdekes része most következik, amely minden kulcsinfót feltár előtted a mérkőzésről! Tarts velünk és legyél Te a legfelkészültebb sportfogadó, blogger, focirajongó! Az előfizetéshez klikk ide! Már előfizetőnk vagy? KLIKK IDE a bejelentkezéshez!

Előző cikkJupiler League, Eupen – Charleroi, 2020.11.27, 20:45
Következő cikkSüper Lig, Ankaragücü – Trabzonspor, 2020.11.27. – 17:30