Kezdőlap Mérkőzés elemzések UEFA Európa Liga, CSZKA Moszkva – Feyenoord, 2020.11.26. – 18:55

UEFA Európa Liga, CSZKA Moszkva – Feyenoord, 2020.11.26. – 18:55

451
0

CSZKA MOSZKVA – FEYENOORD

2020.11.26. 18:55, UEFA Európa Liga – K csoport, 4. forduló

MÉRKŐZÉS INFORMÁCIÓK

Helyszín:A mérkőzésnek a CSZKA Aréna ad otthont, amelynek a befogadóképessége eléri a 30 000 főt. A hazaiak viszont ma sem élvezhetik a szurkolói többség támogatását, hiszen a járványhelyzet miatt ez a mérkőzés is zártkapus lesz.
Távolság: A vendégeknek egy 2200 km-es utat kellett megtenniük a mérkőzés helyszínéig, amely repülővel körülbelül 3 órát vett igénybe.
Várható időjárás:A megmérettetés idejére, Moszkva területére a -2°C, 90%-os páratartalmat és gyengén szeles időt jósolnak a meteorológusok, emellett havazás is várható.
Játékvezető:Kristo Tohver fogja dirigálni a két klub összecsapását! Az észt szakember eddigi karrierje során összesen 10 főtáblás Európa Liga mérkőzésen fújhatta a sípot, amelyeken kiosztott 40 sárga (4/meccs) és 3 piros lapot (0,3/meccs). Emellett megítélt 5 büntetőt is (0,5/meccs)!
Közvetítés:Ezt a mérkőzést egyetlen magyar TV csatorna sem közvetíti.
Egymás elleni eredmények:A 5. összecsapásukra készülnek a felek, az eddigiekben 1 CSZKA sikernek, 1 pontosztozkodásnak és 2 Parma diadalnak lehetettek szemtanúi a nézők. A gólok számában az összesített állás 6:5 a hollandok javára. Tehát a nézők átlagosan ~3 gólt láthattak mérkőzésenként, aminek a nagy részét a második félidőben szerezték a csapatok, mivel a 4-ből 3 meccsen is 0:0 volt a félidei állás.

ÖSSZEÁLLÍTÁSOK

Előfizetői tartalom

Az elemzés érdekes része most következik, amely minden kulcsinfót feltár előtted a mérkőzésről! Tarts velünk és legyél Te a legfelkészültebb sportfogadó, blogger, focirajongó! Az előfizetéshez klikk ide! Már előfizetőnk vagy? KLIKK IDE a bejelentkezéshez!

Előző cikkEurópa Liga, Molde – Arsenal, 2020.11.26, 18:55